Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Wpisany przez Zuzanna Bonkowska piątek, 28 lipca 2017 12:08

Czuwaj. Z radością informujemy, iż rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod tytułem ,,Człowiek a ekologia" nastąpi 12 sierpnia o godzinie 10 w Bazie Przygody. Serdecznie zapraszamy wszystkich biorących udział!

 

Polowa Zbiórka Harcerzy Starszych w Korzkwi

Wpisany przez Natalia Piasecka czwartek, 22 czerwca 2017 09:06

W dniu 29 kwietnia kilka naszych Elementów wybrało się wraz z opiekunem – Natalią Idzikiewicz na Polową Zbiórkę Harcerzy Starszych do Korzkwi. Jako, że dystans jest dość odległy to należało wybrać wehikuł, którym się tam dostaniemy – padło na torową bestię, która wiążę się z literami PKP. Po kilku godzinach jazdy wspaniałym pociągiem, która była obfita w radość i wiele zabawnych sytuacji wreszcie dotarliśmy do Krakowa i stamtąd pojechaliśmy podmiejskim autobusem na miejsce zbiórki.

Więcej: Polowa Zbiórka Harcerzy Starszych w Korzkwi

 

Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody

Wpisany przez Piotr Walburg piątek, 16 czerwca 2017 14:02

Już po raz trzeci, dzięki Fundacji ANWIL dla Włocławka zorganizujemy półkolonie dla 120 dzieci z Włocławka. Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody odbędą się w terminie od 21 do 27 sierpnia. Nie zabraknie lokalnych atrakcji oraz harcerskiego klimatu. Będzie ognisko, śpiewanie i nauka alfabetu morse'a. Tradycyjnie dzieci zostaną podzielone na drużyny by działając w grupie nauczyć się samodzielności i zaradności.

Więcej: Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody

 

Terabithii w teatrze

Wpisany przez Zuzanna Bonkowska wtorek, 13 czerwca 2017 18:39

4 czerwca, czyli w ubiegłą niedzielę, 117 Włocławska Drużyna Harcerska Terabithii wybrała się do tutejszego Teatru Impresaryjnego na spektakl pod tytułem ,,Babcia na jabłoni". Wyjście to zostało zorganizowane by uczcić niedawny Dzień Dziecka w ramach cyklu Niedzielnych Spektakli Familijnych.

Więcej: Terabithii w teatrze

 

Konkurs fotograficzny "Człowiek a ekologia"

Wpisany przez Michał Bielicki środa, 31 maja 2017 08:15

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym ,,Człowiek a ekologia" organizowanym przez nasz Hufiec. Konkurs ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu ekologii oraz zachęcenie do ciekawej formy spędzania wolnego czasu- fotografii.W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody. Prace można wysyłać włącznie do 21 czerwca, więc czasu jest sporo:) Więcej informacji podanych jest w regulaminie konkursu zamieszczonym poniżej. Czekamy na Wasze prace!

Regulamin konkursu

 

 

 

 

Posiedzenie KSW - 3 czerwca

Wpisany przez Damian Błaszczyk wtorek, 30 maja 2017 20:34

 

logo kapituły    Pragnę poinformować, iż najbliższe posiedzenie KSW odbędzie się 3 czerwca (sobota) o godz. 17:00 w budynku Hufca ZHP Włocławek przy ul. Szpitalnej 33

 

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 2 czerwca br.

 

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

 

                                                                           Serdecznie Zapraszamy. :)

 

 

Strona 4 z 56

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.