Zbiórka wyborcza delegatów na 40. Zjazd ZHP

Wpisany przez Piotr Walburg czwartek, 31 sierpnia 2017 21:00

29 września, w Harcerskim Ośrodku w Smerzynie odbędzie się zbiórka wyborcza, podczas której również instruktorzy naszego hufca wybiorą delegata na 40. Zjaz Związku Harcerstwa Polskiego. Poniżej Rozkaz Komendanta Hufca oraz lista uprawnionych delegatów Hufca ZHP Włocławek.

Więcej: Zbiórka wyborcza delegatów na 40. Zjazd ZHP

 

Półkolonie z Fundacją ANWIL dla Włocławka i harcerzami

Wpisany przez Piotr Walburg środa, 30 sierpnia 2017 00:00

Dobiegła końca 3. już edycja Harcerskich Półkolonii z Bazą Przygody. Emocje po tygodniu świetnej zabawy oraz niezapomnianej przygody z pewnością już opadły. Teraz możemy tylko wspominać. Na wstępie przypomnijmy, że nic nie odbyłoby się, gdyby nie ogromna pomoc "Fundacji ANWIL dla Włocławka", która sfinansowała nasze przedsięwzięcie. Dzięki temu 120 dzieci mogło zupełnie za darmo w ciekawy sposób spędzić jeden z ostatnich tygodni wakacji.

Więcej: Półkolonie z Fundacją ANWIL dla Włocławka i harcerzami

 

Relacja z obozu - Bachotek 2017

Wpisany przez Jakub Szczupakowski poniedziałek, 21 sierpnia 2017 15:25

W dniach 30.06-12.07.2017r. nad malowniczo położonym jeziorem Bachotek odbył się kolejny obóz harcerzy z Hufca ZHP Włocławek. W tym roku obóz liczył blisko 80 uczestników z drużyn i gromady wchodzących w skład szczepów – Pretekst oraz Horyzont.

Więcej: Relacja z obozu - Bachotek 2017

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Wpisany przez Zuzanna Bonkowska piątek, 28 lipca 2017 12:08

Czuwaj. Z radością informujemy, iż rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod tytułem ,,Człowiek a ekologia" nastąpi 12 sierpnia o godzinie 10 w Bazie Przygody. Serdecznie zapraszamy wszystkich biorących udział!

 

Polowa Zbiórka Harcerzy Starszych w Korzkwi

Wpisany przez Natalia Piasecka czwartek, 22 czerwca 2017 09:06

W dniu 29 kwietnia kilka naszych Elementów wybrało się wraz z opiekunem – Natalią Idzikiewicz na Polową Zbiórkę Harcerzy Starszych do Korzkwi. Jako, że dystans jest dość odległy to należało wybrać wehikuł, którym się tam dostaniemy – padło na torową bestię, która wiążę się z literami PKP. Po kilku godzinach jazdy wspaniałym pociągiem, która była obfita w radość i wiele zabawnych sytuacji wreszcie dotarliśmy do Krakowa i stamtąd pojechaliśmy podmiejskim autobusem na miejsce zbiórki.

Więcej: Polowa Zbiórka Harcerzy Starszych w Korzkwi

 

Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody

Wpisany przez Piotr Walburg piątek, 16 czerwca 2017 14:02

Już po raz trzeci, dzięki Fundacji ANWIL dla Włocławka zorganizujemy półkolonie dla 120 dzieci z Włocławka. Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody odbędą się w terminie od 21 do 27 sierpnia. Nie zabraknie lokalnych atrakcji oraz harcerskiego klimatu. Będzie ognisko, śpiewanie i nauka alfabetu morse'a. Tradycyjnie dzieci zostaną podzielone na drużyny by działając w grupie nauczyć się samodzielności i zaradności.

Więcej: Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody

 

Strona 4 z 56

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.