Nauczycielom.

Wpisany przez Piotr Walburg niedziela, 14 października 2012 18:33

Oddawać siebie innym jest niełatwą sztuką. Wiemy to z własnego doświadczenia, pełniąc instruktorską służbę. Dlatego tym bardziej rozumiemy Wasze poświęcenia i zaangażowanie w codziennej pracy dla dzieci i młodzieży. Doceniamy to i staramy się to wyrazić w codziennych kontatach i współpracy. Dzisiaj, w imieniu środowska Hufca ZHP Włocławek Miasto, pragnę wyrazić   szczerą wdzięczność i zaznaczyć nasze uznanie dla Waszej Pracy. Czuwaj!

phm. Piotr Walburg

Komendant Hufca ZHP Włocławek Miasto.

 

Zbiórka naborowa 17 WDSH Itineris

Wpisany przez Michał Bielicki piątek, 12 października 2012 16:24

W sobotę 13 października na Placu Wolności we Włocławku rozpocznie się zbiórka naborowa jednej z drużyn naszego Hufca - 17 WDSH Itineris. Wszystkich zainteresowanych rozpoczeciem przygody w harcerstwie w naszym mieście zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia na facebooku, przyjścia na Plac Wolności o godzinie 10 oraz udanego uczestniczenia w zbiórce.

 

 

 

 

Harcerski Klub Strzelecki

Wpisany przez Michał Bielicki środa, 03 października 2012 19:03

Jako, że wychodzimy naprzeciw potrzebom Naszych harcerzy miło poinformować nam, iż na terenie Hufca ZHP Włocławek-Miasto swoją działalność rozpoczyna Harcerski Klub Strzelecki.

 

 

 

 

Więcej: Harcerski Klub Strzelecki

 

Kolejny szczep w Hufcu!

Wpisany przez Piotr Studziński środa, 03 października 2012 10:51

We wrześniu powstał kolejny szczep w naszym Hufcu! To dobry znak dla nas wszystkich, ponieważ oznacza to, że nasza wspólnota się rozrasta. 4 Włocławski Szczep Harcerski "Pretekst" stworzyły osoby dobrze znane w Hufcu ZHP Włocławek Miasto.

 

 

Więcej: Kolejny szczep w Hufcu!

 

73. rocznica powstania Szarych Szeregów

Wpisany przez Błażej Pęszyński środa, 03 października 2012 10:34

W dniu 27.09.2012 hacerze z 11 Włocławskiego Szczepu Harcerskiego "Equilibrium" zorganizowani i przeprowadzili apel poległych przy pomniku Szarych Szeregów, który znajduje się na terenie klasztoru franciszkanów przy ul. Plac Wolności 6.

 

 

 

Więcej: 73. rocznica powstania Szarych Szeregów

 

27 września - data bliska każdemu harcerzowi

Wpisany przez Michał Bielicki poniedziałek, 24 września 2012 15:44

W najbliższy czwartek, o godz. 17.00 przy pomniku Szarych Szergów (na terenie Klasztoru Franciszkanów) odbędzie się Apel poświęcony 73 rocznicy powołania konspiracyjnego Harcerstwa - Szarych Szergów. Na uroczystości zaprasza 11 Włocławski Szczep Harcerski "Equilibrium". Po Apelu odbędzie się msza święta w miejscowym Klasztorze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczić pamięć Harcerzy z Szarych Szeregów, a harcerzy do obowiązkowego uczestnictwa. 

 

 

 

Strona 53 z 57

«pierwszapoprzednia51525354555657następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.