Jesienna Akcja Szkoleniowa - podsumowanie

Wpisany przez hm. Piotr Bielicki wtorek, 20 listopada 2012 21:15

Hufiec ZHP Włocławek-Miasto aktywnie włączył się do przeprowadzenia Chorągwianej Jesiennej Akcji Szkoleniowej, której głównym organizatorem był Zespół Kadry Kształcącej Kujawsko-Pomorskiej Chorągwi ZHP. W ramach JAS odbyło się kilka kursów instruktorskich, w tym: kurs podharcmistrzowski, kurs członków komisji stopni instruktorskich, kurs przewodnikowski, kurs przewodnikowski dla nauczycieli.

 

 

Więcej: Jesienna Akcja Szkoleniowa - podsumowanie

 

Szkolenie z zakresu pozyskiwania śródków na działalność statutową metodą projektów

Wpisany przez Michał Bielicki czwartek, 15 listopada 2012 18:29

Dnia 17 listopada 2012 (sobota), Hufiec ZHP Włocławek Miasto przy współpracy z Zastępcą Komendatki Chorągwi Kujawsko?Pomorskiej, dh.  Maciejem Sas, organizuje szkolenie z zakresu pozyskiwania śródków na działalność statutową metodą projektów. Szkolenie odbędzie się w szkole podstawowej nr 12 we Włocławku, w godz. od 10.00 do 16.00. Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi, a przede wszystkim praktycznymi aspektami tworzenia projektów. Zachęcamy wszystkich instruktorów i szefów jednostek zainteresowaych finansowym wsparciem podejmowanych działań.

Koszt szkolenia wynosi 8 zł (w cenę wliczono materiały szkoleniowe, ubezpieczenie od NNW, koszty organizacyjne kursu, poczęstunek).

Zgłoszenia należy kierowac do 15 listopada do końca dnia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zaproszenie na Sejmiki Harcerski i Starszoharcerski Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej

Wpisany przez Michał Bielicki środa, 14 listopada 2012 20:16

Hufiec ZHP Włocławek zaprasza serdecznie na Sejmik Harcerski oraz Sejmik Starszoharcerski organizowany przez Chorągiew Kujawsko-Pomorską, które odbedą się w Toruniu, 9 grudnia tego roku. Po więcej szczegółowych informacji należy sięgnąć do facebooka oraz tego ogłoszenia. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Podsumowanie obchodów z dnia 11 listopada

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz środa, 14 listopada 2012 18:37

W ostatnią niedzielę ? 11. 11. 2012r. w całej Polsce odbyły się obchody Święta Niepodległości. Miały one charakter oficjalny, religijny i artystyczny.

 

 

Więcej: Podsumowanie obchodów z dnia 11 listopada

 

94. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz sobota, 10 listopada 2012 00:00

Jutro, dnia 11 listopada, obchodzimy 94. rocznicę odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego. Przeszło prawie sto lat, jak Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu naczelne dowództwo i władzę podległych jej wojsk polskich. Tego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni, które zakończyło I wojnę światową.

 

Więcej: 94. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

 

Odeszła hm. Barbara Bogdańska-Pawłowska

Wpisany przez Michał Bielicki piątek, 09 listopada 2012 21:31

Nasze szeregi wczorajszego dnia opuściła hm. Barbara Bogdańska-Pawłowska, której życie prywatne i harcerskie oraz jej osiągnięcia zasługują na szacunek i upamiętnienie. W związku z tą smutną informacją Druhna Naczelna ZHP wprowadziła poprzez rozkaz specjalny stan siedmiodniowej żałoby w naszym Związku; treść rozkazu oraz przedstawienie sylwetki zmarłej Druhny znajduje się w rozwinięciu artykułu.


Więcej: Odeszła hm. Barbara Bogdańska-Pawłowska

 

Strona 53 z 59

«pierwszapoprzednia515253545556575859następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.