Harce Zastępów

Wpisany przez Wiktoria Skibińska piątek, 01 lipca 2016 09:55

alt

  W dniach 24-26 czerwca br. w Fabiankach odbyła się III edycja hufcowych Harców Zastępów. W tym roku do rywalizacji stawiło się mniej uczestników niż w roku poprzednim, jednakże nadal można rzec, iż harcerzy było dużo, ponieważ w harcach wzięło udział ponad 50 osób.

Więcej: Harce Zastępów

 

Wyjazdowe posiedzenie KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk czwartek, 23 czerwca 2016 09:58

 

logo kapituły    Pragnę poinformować, iż ostatnie w tym roku harcerskim posiedzenie KSW odbędzie się 27 czerwca o godz. 18:00 w Poznaniu w Hotelu Olimpia ul. Taborowa 8.

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 25 czerwca br.

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

                                                                           Serdecznie Zapraszamy. :)

 

Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk wtorek, 14 czerwca 2016 20:12

  Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 25 czerwca br. (sobota) o godzinie 18:30 w Fabiankach na posiadłości dh. Pawła Bielickiego (Egona) podczas Harcy Zastępów. 

 Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 22 czerwca (środa) na adres    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia.

 

Geocaching… czyli cyberpodchody.

Wpisany przez Michał Górny piątek, 03 czerwca 2016 17:53

geocacing

Harcerstwo od zawsze wykorzystywało zabawy w terenie, zaczynając od kilkugodzinnych podchodów poprzez wielodniowe rajdy. Kiedy poznałem Geocaching ok. 5 lat temu znów poczułem się jak młody harcerz. Wróciło mnóstwo wspomnień, a przede wszystkim dreszczyk emocji przy wypełnianiu zadania. Geocaching, to nie tylko sposób na aktywne wykorzystanie wolnego czasu. To poznawanie fascynujących miejsc, o których milczą przewodniki, dawno zapomniatych historii. To rozrywki umysłowe, zabawy językowe. To także niesamowita społeczność pozytywnie zakręconych ludzi, wspólne wyprawy a także troska o środowisko. To doskonała propozycja dla ludzi w każdym wieku. Są wsród nich zarówno uczniowie, studenci, rodziny z dziećmi, jak i dojrzali wiekiem emeryci.
Jednak Geocaching idzie o krok dalej... Angażuje w zabawę wszechobecną technologię. Kto z nas nie lubi dostawać i rozdawać "lajków" na portalach społecznościowych? Tutaj "lajkiem" jest każdy wpis do logbooka. Jednak, żeby dokonać wpisu trzeba wyrwać się sprzed ekranu i ruszyć w teren.

Więcej: Geocaching… czyli cyberpodchody.

 

Harcerski Klub Ratowniczy uczy pomagać w TESCO

Wpisany przez Damian Błaszczyk poniedziałek, 23 maja 2016 20:43

alt

W sobotę 21 maja w ramach konkursu grantowego odwiedziliśmy włocławskie Tesco przy ulicy Kruszynskiej, by pokazać czym dla nas jest pierwsza pomoc. Promocja naszego Klubu jak najbardziej udana! Chętni mogli poćwiczyć na fantomie bądź też założyć opatrunek na rozmaite rany symulantów. Konkurs nadal trwa, by nas wesprzeć wystarczy wrzucić żeton otrzymany przy kasie na projekt: "Wiem! Potrafię! Pomogę!".
Serdecznie dziękujemy za głosy oraz zachęcamy do dalszego wspierania Harcerskiego Klubu Ratowniczego Włocławek.

 

 

II etap konkursu Fundacji TESCO

Wpisany przez Damian Błaszczyk sobota, 14 maja 2016 09:21

13219989_1067468699979750_602683764_n.jpg

Bardzo nam miło poinformować, iż udało nam się dostać do drugiego etapu konkursu grantowego Fundacji Tesco Decydujesz, pomagamy. Pierwszy etap już za nami! Teraz potrzebujemy Waszej pomocy! Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Tesco we Włocławku (przy ulicy Kruszyńskiej lub też przy ulicy Królewieckiej), a następie otrzymany żeton wrzucić do specjalnej urny zlokalizowanej na terenie sklepu.

Więcej: II etap konkursu Fundacji TESCO

 

Strona 7 z 56

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.