Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk środa, 11 maja 2016 11:13

 Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 20 maja br. (piatek) o godzinie 18:30 w budynku Hufca ZHP Włocławek przy ulicy ul. Szpitalnej 33. 

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 16 maja (poniedziałek) na adres   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia. 

 

27. Rajd Nocny we Włocławku

Wpisany przez Natalia Tobolska niedziela, 01 maja 2016 22:34

W dniach 22-24 kwietnia 2016r. odbył się długo wyczekiwany przez naszą drużynę XXVII Ogólnopolski Rajd Nocny. Rada drużyny oraz podzastępowi, czyli łącznie 8 osób dumnie stawało naprzeciw wyzwań postawionym nam przez organizatorów. Opiekunem patrolu był Jakub Szczupakowski, a patrolową Agata Napiórkowska, przyboczna elementu.

Więcej: 27. Rajd Nocny we Włocławku

 

Warsztaty z pierwszej pomocy

Wpisany przez Kasia Chruściel wtorek, 19 kwietnia 2016 20:05

W dniach 8-10 kwietnia br. mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty z pierwszej pomocy dla harcerzy z naszego hufca. Udział w nich wzięło 12 osób. Na zajęciach mogli oni dowiedzieć się jak postępować m.in. w przypadku zaburzeń przytomności, następstw ciepła i zimna, wstrząsów czy różnego rodzaju obrażeń i urazów.

Więcej: Warsztaty z pierwszej pomocy

 

Posiedzenie KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk sobota, 16 kwietnia 2016 20:28

logo kapituły Z uwagi na trafiające do nas pytania odnośnie terminiu posiedzenia Kapituły Stopni Wędrowniczych pragnę poinformować, iż najbliższe posiedzenie odbędzie się 30 kwietnia o godz. 17:00 w budynku Hufca ZHP Włocławek.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 27 kwietnia br.

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

                                                                           Serdecznie Zapraszamy. :)

 

Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk niedziela, 10 kwietnia 2016 15:02

 

 Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 22 kwietnia br. (piatek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 23. Posiedzenie odbędzie się przed rozpoczęciem XXVII edycji Rajdu Nocnego.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 18 kwietnia (poniedziałek) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia. 

 

 

 

Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

Wpisany przez Anna Ziółkowska wtorek, 22 marca 2016 11:06

Święta już za pasem, a zaraz po nich majówka i czerwiec, a wraz z nim ... koniec roku szkolnego! 

Czas płynie nieubłagalnie, dlatego warto pomyśleć już o planach na wakacje. Komenda Hufca ZHP Włocławek, ma przyjemność zaprosić wszystkich dotychczasowych i przyszłych uczestników do udziału w Harcerskiej Akcji Letniej 2016, dla osób niezrzeszonych.

Z daleka od zgiełku miasta, pośród drzew, nieopodal szumu morskich fal w przyjacielskiej atmosferze, pośród licznie stawianych wyzwań, sprawdzających różnorakie umiejętności – taka przygoda czeka na każdego, kto tylko zechce w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica na wybrzeżu Rewalskim, uczestniczyć w naszym obozie letnim.

Więcej: Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

 

Strona 8 z 56

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.