II etap konkursu Fundacji TESCO

Wpisany przez Damian Błaszczyk sobota, 14 maja 2016 09:21

13219989_1067468699979750_602683764_n.jpg

Bardzo nam miło poinformować, iż udało nam się dostać do drugiego etapu konkursu grantowego Fundacji Tesco Decydujesz, pomagamy. Pierwszy etap już za nami! Teraz potrzebujemy Waszej pomocy! Jak to zrobić? Nic prostszego! Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Tesco we Włocławku (przy ulicy Kruszyńskiej lub też przy ulicy Królewieckiej), a następie otrzymany żeton wrzucić do specjalnej urny zlokalizowanej na terenie sklepu.

Więcej: II etap konkursu Fundacji TESCO

 

Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk środa, 11 maja 2016 11:13

 Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 20 maja br. (piatek) o godzinie 18:30 w budynku Hufca ZHP Włocławek przy ulicy ul. Szpitalnej 33. 

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 16 maja (poniedziałek) na adres   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia. 

 

27. Rajd Nocny we Włocławku

Wpisany przez Natalia Tobolska niedziela, 01 maja 2016 22:34

W dniach 22-24 kwietnia 2016r. odbył się długo wyczekiwany przez naszą drużynę XXVII Ogólnopolski Rajd Nocny. Rada drużyny oraz podzastępowi, czyli łącznie 8 osób dumnie stawało naprzeciw wyzwań postawionym nam przez organizatorów. Opiekunem patrolu był Jakub Szczupakowski, a patrolową Agata Napiórkowska, przyboczna elementu.

Więcej: 27. Rajd Nocny we Włocławku

 

Warsztaty z pierwszej pomocy

Wpisany przez Kasia Chruściel wtorek, 19 kwietnia 2016 20:05

W dniach 8-10 kwietnia br. mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty z pierwszej pomocy dla harcerzy z naszego hufca. Udział w nich wzięło 12 osób. Na zajęciach mogli oni dowiedzieć się jak postępować m.in. w przypadku zaburzeń przytomności, następstw ciepła i zimna, wstrząsów czy różnego rodzaju obrażeń i urazów.

Więcej: Warsztaty z pierwszej pomocy

 

Posiedzenie KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk sobota, 16 kwietnia 2016 20:28

logo kapituły Z uwagi na trafiające do nas pytania odnośnie terminiu posiedzenia Kapituły Stopni Wędrowniczych pragnę poinformować, iż najbliższe posiedzenie odbędzie się 30 kwietnia o godz. 17:00 w budynku Hufca ZHP Włocławek.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 27 kwietnia br.

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

                                                                           Serdecznie Zapraszamy. :)

 

Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk niedziela, 10 kwietnia 2016 15:02

 

 Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 22 kwietnia br. (piatek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 23. Posiedzenie odbędzie się przed rozpoczęciem XXVII edycji Rajdu Nocnego.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 18 kwietnia (poniedziałek) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia. 

 

 

 

Strona 9 z 57

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.