Posiedzenie KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk sobota, 16 kwietnia 2016 20:28

logo kapituły Z uwagi na trafiające do nas pytania odnośnie terminiu posiedzenia Kapituły Stopni Wędrowniczych pragnę poinformować, iż najbliższe posiedzenie odbędzie się 30 kwietnia o godz. 17:00 w budynku Hufca ZHP Włocławek.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 27 kwietnia br.

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

                                                                           Serdecznie Zapraszamy. :)

 

Posiedzenie KSIiK

Wpisany przez Damian Błaszczyk niedziela, 10 kwietnia 2016 15:02

 

 Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 22 kwietnia br. (piatek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 23. Posiedzenie odbędzie się przed rozpoczęciem XXVII edycji Rajdu Nocnego.  

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 18 kwietnia (poniedziałek) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia. 

 

 

 

Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

Wpisany przez Anna Ziółkowska wtorek, 22 marca 2016 11:06

Święta już za pasem, a zaraz po nich majówka i czerwiec, a wraz z nim ... koniec roku szkolnego! 

Czas płynie nieubłagalnie, dlatego warto pomyśleć już o planach na wakacje. Komenda Hufca ZHP Włocławek, ma przyjemność zaprosić wszystkich dotychczasowych i przyszłych uczestników do udziału w Harcerskiej Akcji Letniej 2016, dla osób niezrzeszonych.

Z daleka od zgiełku miasta, pośród drzew, nieopodal szumu morskich fal w przyjacielskiej atmosferze, pośród licznie stawianych wyzwań, sprawdzających różnorakie umiejętności – taka przygoda czeka na każdego, kto tylko zechce w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica na wybrzeżu Rewalskim, uczestniczyć w naszym obozie letnim.

Więcej: Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

 

Rajd Kopernikański 2016

Wpisany przez Kaja Tucholska środa, 02 marca 2016 17:04

W piątek 19 lutego rozpoczął się długo wyczekiwany przez nasza drużynę wyjazd. Dwa patrole z 1 Włocławskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Element"(blisko 20 osób!) wzięły udział w XXXIII Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim na trasie starszoharcerskiej. Naszymi opiekunami była dwójka wspaniałego druhowieństwa – Magdalena Rożek oraz Jakub Szczupakowski, którym należą się duże ukłony za upilnowanie tak rozszalałej gromadki jaką jest nasza drużyna. Dodatkowo dołączyły do nas dwie druhny z 147 Włocławskiej Drużyny Wędrowniczej „Scatter" – Zosia Pekról oraz Patrycja Grzegórska.

Więcej: Rajd Kopernikański 2016

 

Harcerska Propozycja Zimowa "Horyzontu"

Wpisany przez Julia Operlein wtorek, 09 lutego 2016 17:53

Wraz z rozpoczęciem ferii czyli 18 stycznia b.r. w naszym województwie harcerze z 7 WSH „Horyzont" wyruszyli, aby uczestniczyć w Harcerskiej Propozycji Zimowej zorganizowanej przez kadrę szczepu. Czas ten spędziliśmy na miejscu, we Włocławku, który zimą wygląda naprawdę pięknie. Podczas tych czterech dni mieliśmy wiele okazji, żeby się o tym przekonać.

 

 

 

 

Więcej: Harcerska Propozycja Zimowa "Horyzontu"

 

Relacja z Biwaku 18-20.12.2015r.

Wpisany przez Agata Napiórkowska poniedziałek, 11 stycznia 2016 11:54

Kadra drużyny już od dawna myślała nad organizacją biwaku drużyny i w końcu plany stały się rzeczywistością - 18 grudnia 2015r. na dworcu głównym we Włocławku blisko 20 uczestników z zaciekawieniem i chęcią przeżycia czegoś nowego czekało na upragniony pociąg do Warząchewki Polskiej.

Więcej: Relacja z Biwaku 18-20.12.2015r.

 

Strona 9 z 56

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.