Zlot motocyklistów

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz sobota, 09 maja 2015 06:23

W ostatnią niedzielę (3. maja) pod Halą Mistrzów we Włocławku odbył się zlot motocyklistów, na który zjechali się ludzie z różnych krańców Polski. Można było zobaczyć rozmaite marki motocykli. Osoby będące na zlocie przyznają, że czuć było klimat, atmosfera była świetna, a zabawa przednia. Zebrane w jednym miejscu motocykle zostały poświęcone, a następnie ruszyły w drogę. Celem, do którego się kierowali był kościół św. Stanisława, w którym odbyła się uroczysta Msza Św. Zaraz po niej motocykliści wrócili pod halę na koncert podczas, którego wystąpiły dwa zespoły: Wpół Do Bluesa i Forteca. Na miejscu czekały również rozmaite atrakcje dla najmłodszych, pokaz ratownictwa. Harcerze z naszego hufca zostali poproszeni o pomoc w zlocie. Dodatkowo na miejscu rozstawione zostało stoisko, przy którym można było uzyskać informacje na temat tegorocznego obozu organizowanego przez nasz hufiec.

 

Zmian terminu posiedzenia KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk piątek, 08 maja 2015 14:57

Chciałbym poinformować, iż z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła zmiana terminu posiedzenia KSW. Najblizsze posiedzenie odbędzie się w niedzielę 10 maja 2015r o godz 11:30 w budunku Hufca ZHP Włocławek. Za zmiany serdecznie przepraszamy

Czuwaj!
Przewodniczący KSW

phm. Damian Błaszczyk HR 

 

Zaproszenie na obóz - materiał z CW24

Wpisany przez Michał Bielicki piątek, 08 maja 2015 14:34

 

Na salę szpitalną i do Peru - wrażliwi na losy innych - spotkanie

Wpisany przez Piotr Walburg czwartek, 07 maja 2015 14:31

W związku z realizacją grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka, Komenda Hufca ZHP Włocławek oraz dr Przemysław Grzybowski z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, mają przyjemność zaprosić do udziału w 2 spotkaniach. 

Zapraszamy:
9 maja (sobota)
od godz. 11:30 do 14:30
do Centrum Organizacji Pozarządowej i Informacji Turystycznej, ul. Żabia 33 we Włocławku 

Zapewniamy:
poczęstunek, kawę, herbatę.
materiały informacyjne

Wstęp bezpłatny.

Więcej: Na salę szpitalną i do Peru - wrażliwi na losy innych - spotkanie

 

26. Rajd Nocny - trasa harcerska

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz poniedziałek, 04 maja 2015 13:21

Nadszedł od dawna wyczekiwany przez nas dzień. Dokładniej 24. kwietnia. Spakowani obserwowaliśmy wskazówki zegara, które w końcu ukazały godzinę spotkania patroli z łącznikiem na włocławskim dworcu. Patrole otrzymały kartki, na których była zaszyfrowana informacja dokąd mają udać się dalej. Zadaniem harcerzy było zrobienie sobie zdjęcia przy pomniku Szarych Szeregów, który znajduje się przy Klasztorze Ojców Franciszkanów. Następnie wszyscy udali się do bazy, która mieściła się w Zespole Szkół nr 8. Po rejestracji harcerze mieli chwilę na rozpakowanie się i krótki odpoczynek. Kolejnym punktem był apel rozpoczynający cały rajd, podczas którego został zaśpiewany Hymn Związku Harcerstwa Polskiego. Patrole zapoznały się z Komendą Rajdu. Od tej pory każdy wiedział do kogo zgłaszać się z problemami i pytaniami. Zaraz po apelu głodni harcerze pędem udali się do stołówki na kolacje, podczas, której nie zabrakło głośnego wyśpiewania sobie nawzajem smacznego.

Więcej: 26. Rajd Nocny - trasa harcerska

 

26. Rajd Nocny - podsumowanie

Wpisany przez Maciej Walczykowski sobota, 02 maja 2015 06:26

Za nami już 26. edycja Harcerskiego Rajdu Nocnego Włocławek. Tegoroczna rywalizacja patroli z różnych części naszego kraju odbyła się w dniach 24-26. kwietnia. Trudno uwierzyć, że nasz Włocławek gości u siebie tylu harcerzy przez tak wiele lat.

Bazą, punktem centralnym, był Zespół Szkół nr 8 we Włocławku, którego budynek przez cały weekend dzielnie nam towarzyszył, za co serdecznie dziękujemy dyrekcji.

Więcej: 26. Rajd Nocny - podsumowanie

 

Strona 10 z 52

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2017 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.