Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

Wpisany przez Anna Ziółkowska wtorek, 22 marca 2016 11:06

Święta już za pasem, a zaraz po nich majówka i czerwiec, a wraz z nim ... koniec roku szkolnego! 

Czas płynie nieubłagalnie, dlatego warto pomyśleć już o planach na wakacje. Komenda Hufca ZHP Włocławek, ma przyjemność zaprosić wszystkich dotychczasowych i przyszłych uczestników do udziału w Harcerskiej Akcji Letniej 2016, dla osób niezrzeszonych.

Z daleka od zgiełku miasta, pośród drzew, nieopodal szumu morskich fal w przyjacielskiej atmosferze, pośród licznie stawianych wyzwań, sprawdzających różnorakie umiejętności – taka przygoda czeka na każdego, kto tylko zechce w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica na wybrzeżu Rewalskim, uczestniczyć w naszym obozie letnim.

Więcej: Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

 

Rajd Kopernikański 2016

Wpisany przez Kaja Tucholska środa, 02 marca 2016 17:04

W piątek 19 lutego rozpoczął się długo wyczekiwany przez nasza drużynę wyjazd. Dwa patrole z 1 Włocławskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Element"(blisko 20 osób!) wzięły udział w XXXIII Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim na trasie starszoharcerskiej. Naszymi opiekunami była dwójka wspaniałego druhowieństwa – Magdalena Rożek oraz Jakub Szczupakowski, którym należą się duże ukłony za upilnowanie tak rozszalałej gromadki jaką jest nasza drużyna. Dodatkowo dołączyły do nas dwie druhny z 147 Włocławskiej Drużyny Wędrowniczej „Scatter" – Zosia Pekról oraz Patrycja Grzegórska.

Więcej: Rajd Kopernikański 2016

 

Harcerska Propozycja Zimowa "Horyzontu"

Wpisany przez Julia Operlein wtorek, 09 lutego 2016 17:53

Wraz z rozpoczęciem ferii czyli 18 stycznia b.r. w naszym województwie harcerze z 7 WSH „Horyzont" wyruszyli, aby uczestniczyć w Harcerskiej Propozycji Zimowej zorganizowanej przez kadrę szczepu. Czas ten spędziliśmy na miejscu, we Włocławku, który zimą wygląda naprawdę pięknie. Podczas tych czterech dni mieliśmy wiele okazji, żeby się o tym przekonać.

 

 

 

 

Więcej: Harcerska Propozycja Zimowa "Horyzontu"

 

Relacja z Biwaku 18-20.12.2015r.

Wpisany przez Agata Napiórkowska poniedziałek, 11 stycznia 2016 11:54

Kadra drużyny już od dawna myślała nad organizacją biwaku drużyny i w końcu plany stały się rzeczywistością - 18 grudnia 2015r. na dworcu głównym we Włocławku blisko 20 uczestników z zaciekawieniem i chęcią przeżycia czegoś nowego czekało na upragniony pociąg do Warząchewki Polskiej.

Więcej: Relacja z Biwaku 18-20.12.2015r.

 

Czas robi swoje. A ty człowieku?

Wpisany przez Patrycja Grzegórska piątek, 08 stycznia 2016 20:46

Każdy z nas wie, jak czasem jest ciężko pogodzić wszystkie swoje obowiązki. Szkoła, praca, rodzina, przyjaciele, hobby – przecież doba ma tylko 24 godziny! Mimo tego nasze życie podlega zegarowi. Pięć minut do wyjścia, za dziesięć minut kolacja, wstaw ziemniaki za pół godziny, autobus za cztery minuty, można by tak wymieniać jeszcze wiele przykładów tego typu. Pewnie wielu ludzi spotyka się z sytuacjami ekstremalnymi, gdy czas mógłby zwolnić, tak jak wtedy gdy czekamy w kolejce, jednak dzieje się kompletnie inaczej i nieubłagalnie biegnie jeszcze szybciej. W naszym hufcu wśród instruktorów oraz instruktorów na próbie zostało przeprowadzone badanie nt. zachowania właściwych proporcji w wypełnianiu obowiązków oraz “zarządzania własnym czasem”. W ankiecie wzięło udział łącznie 15 osób.

Więcej: Czas robi swoje. A ty człowieku?

 

Posiedzenie KSW - 30 grudnia

Wpisany przez Damian Błaszczyk niedziela, 20 grudnia 2015 18:38

logo kapituły  Chciałbym serdecznie zaprosić na ostatnie posiedzienie Kapituły Stopni Wędrowniczych w roku 2015. Posiedzenie odbędzie się 30 grudnia o godz. 12:00 w budynku Hufca ZHP Włocławek. 

Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknąć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy prosimy o przesłanie materiałów oraz informacji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  do 28 grudnia br.

Serdecznie Zapraszamy. :)

Niezbędne informację do otwarcia próby znajdują się w zakładce Kapituły.

 

Strona 10 z 57

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.