Zaproszenie na obóz - materiał z CW24

Wpisany przez Michał Bielicki piątek, 08 maja 2015 14:34

 

Na salę szpitalną i do Peru - wrażliwi na losy innych - spotkanie

Wpisany przez Piotr Walburg czwartek, 07 maja 2015 14:31

W związku z realizacją grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka, Komenda Hufca ZHP Włocławek oraz dr Przemysław Grzybowski z Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, mają przyjemność zaprosić do udziału w 2 spotkaniach. 

Zapraszamy:
9 maja (sobota)
od godz. 11:30 do 14:30
do Centrum Organizacji Pozarządowej i Informacji Turystycznej, ul. Żabia 33 we Włocławku 

Zapewniamy:
poczęstunek, kawę, herbatę.
materiały informacyjne

Wstęp bezpłatny.

Więcej: Na salę szpitalną i do Peru - wrażliwi na losy innych - spotkanie

 

26. Rajd Nocny - trasa harcerska

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz poniedziałek, 04 maja 2015 13:21

Nadszedł od dawna wyczekiwany przez nas dzień. Dokładniej 24. kwietnia. Spakowani obserwowaliśmy wskazówki zegara, które w końcu ukazały godzinę spotkania patroli z łącznikiem na włocławskim dworcu. Patrole otrzymały kartki, na których była zaszyfrowana informacja dokąd mają udać się dalej. Zadaniem harcerzy było zrobienie sobie zdjęcia przy pomniku Szarych Szeregów, który znajduje się przy Klasztorze Ojców Franciszkanów. Następnie wszyscy udali się do bazy, która mieściła się w Zespole Szkół nr 8. Po rejestracji harcerze mieli chwilę na rozpakowanie się i krótki odpoczynek. Kolejnym punktem był apel rozpoczynający cały rajd, podczas którego został zaśpiewany Hymn Związku Harcerstwa Polskiego. Patrole zapoznały się z Komendą Rajdu. Od tej pory każdy wiedział do kogo zgłaszać się z problemami i pytaniami. Zaraz po apelu głodni harcerze pędem udali się do stołówki na kolacje, podczas, której nie zabrakło głośnego wyśpiewania sobie nawzajem smacznego.

Więcej: 26. Rajd Nocny - trasa harcerska

 

26. Rajd Nocny - podsumowanie

Wpisany przez Maciej Walczykowski sobota, 02 maja 2015 06:26

Za nami już 26. edycja Harcerskiego Rajdu Nocnego Włocławek. Tegoroczna rywalizacja patroli z różnych części naszego kraju odbyła się w dniach 24-26. kwietnia. Trudno uwierzyć, że nasz Włocławek gości u siebie tylu harcerzy przez tak wiele lat.

Bazą, punktem centralnym, był Zespół Szkół nr 8 we Włocławku, którego budynek przez cały weekend dzielnie nam towarzyszył, za co serdecznie dziękujemy dyrekcji.

Więcej: 26. Rajd Nocny - podsumowanie

 

26. Rajd Nocny - już w ten weekend!

Wpisany przez Michał Bielicki czwartek, 23 kwietnia 2015 08:27

Już w najbliższy weekend we Włocławku odbędzie się największa ogólnopolska impreza harcerska w naszym rejonie ? i najważniejsze, że organizowana przez Hufiec ZHP Włocławek-Miasto! Już w piątek ponad 120 uczestników ? co jest rekordem tego cyklicznego wydarzenia ? rozpocznie zmagania w ramach 26. Rajdu Nocnego.

 

 

Więcej: 26. Rajd Nocny - już w ten weekend!

 

Harce Zastępów 2015

Wpisany przez Jakub Szczupakowski czwartek, 23 kwietnia 2015 07:25

W czerwcu odbędzie się druga już w naszym hufcu edycja Harców Zastępów!

Pamiętacie zastęp ?Czarne Stopy?? Grupę chłopców biegających po lesie w poszukiwaniu Leśnego Oka? Zastęp pełen harcerskiego ducha, przyjaźni, chętny to działania i rządny prawdziwych, harcerskich przygód. Właśnie taki zastęp chcemy wyłonić!  

Zmagania odbędą się w Warząchewce Polskiej w dniach 19-21 czerwca br. Koszt: 30 zł. Zgłoszenia przyjmowane będę do dnia 2 czerwca, zaś składkę zadaniową należy wpłacać do drużynowego. W harcach mogą uczestniczyć patrole harcerskie i starszoharcerskie z Hufca ZHP Włocławek, których skład liczy nie mniej niż 4, a nie więcej niż 7 osób. Zgłoszenia są już otwarte!

DRUHNO/DRUHU ZASTĘPOWY! NIE ZWLEKAJ ? ZGŁOŚ SWÓJ ZASTĘP!  

 

Strona 10 z 52

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2017 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.