Harce Zastępów 2015

Wpisany przez Jakub Szczupakowski środa, 24 czerwca 2015 11:55

19 czerwca br. w Warząchewce Polskiej odbyła się już druga edycja hufcowych Harców Zastępów. Na zeszłorocznej imprezie gościliśmy tylko harcerzy starszych, zaś w tym roku nasze grono poszerzyło się o harcerzy młodszych, co zaowocowało finalną liczbą 60 uczestników.

Więcej: Harce Zastępów 2015

 

Odwołanie posiedzenia KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk czwartek, 18 czerwca 2015 19:13

logo kapitułyZ uwagi, na brak zgłoszeń osób oraz nieprzesłanie materiałów przez osoby zainteresowane, zbiórka kapituły z dnia 20.06 br. zostaje odwołana. 

Jednocześnie informuję, iż kolejne posiedzenie KSW odbędzie się w nowym roku harcerskim.

Czuwaj!

Przewodniczący KSW

 

 

 

 

Posiedzenie KSW

Wpisany przez Damian Błaszczyk środa, 10 czerwca 2015 21:44

logo kapituły

   Chciałbym poinformować, iż 20 czerwca br. w Warząchewce odbędzie się ostatnie posiedzenie Kapituły Stopni Wędrowniczych w obecnym roku harcerskim. Godziny zostaną indywidualnie dopasowane wg. możliwości, do zainteresowanych.

Osoby pragnące otworzyć próby na stopień wędrowniczy oraz naramiennik wędrowniczy Serdecznie Zapraszamy.

Warunkiem poprzedzającym przyjście na kapitułę jest przesłanie  programu próby (wg wzoru dokumentu, który jest opublikowany na stronie:www.wloclawek.zhp.pl w zakładce KSW) lub też zapowiedzenie przybycia do dnia 16 czerwca br. na adres mailowy:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Zbiórka integracyjna harcerzy

Wpisany przez Zuzanna Bonkowska środa, 10 czerwca 2015 12:52

W ostatni piątek miała miejsce integracyjna zbiórka dwóch drużyn harcerskich z naszego Hufca- 45 Włocławskiej Drużyny Harcerskiej „Alias” oraz próbnej włocławskiej drużyny harcerskiej. Nie było to jednak zwykle spotkanie, ponieważ spod gimnazjum nr 4 im. ONZ przemaszerowaliśmy nad jezioro Łuba, gdzie czekało już na nas rozpalone ognisko. Rozpoczęliśmy szantami i zaczęła się prawdziwa zbiórka. Harcerze mieli okazję poznać się a także rozwinąć swoje umiejętności. Mieliśmy również możliwość wykorzystania swojej kondycji i szybkości, grając we 'flagi'. Drużynowa Patrycja Grzegórska pisze: „45 i 117, spora różnica jednak harcerski duch i zapał ten sam, oby więcej! ”. Na zakończenie zrobiliśmy wspólne zdjęcia. Wszystkim harcerzom zbiórka bardzo się podobała i mają ochotę na więcej takich typu spotkań.

 

Zbiórka KSIiK

Wpisany przez Katarzyna Marszałek piątek, 29 maja 2015 09:58

Informujemy, że ostatnia zbiórka KSIiK przed wakacjami, odbędzie się 27.06.2015, o godzinie 10.00 w siedzibie hufca. Zapraszamy!

Przewodnicząca 
Komisji Stopni Instuktorskich i Kształcenia
hm Katarzyna Marszałek

 

 

 

 

 

Zlot motocyklistów

Wpisany przez Angelika Zdankiewicz sobota, 09 maja 2015 06:23

W ostatnią niedzielę (3. maja) pod Halą Mistrzów we Włocławku odbył się zlot motocyklistów, na który zjechali się ludzie z różnych krańców Polski. Można było zobaczyć rozmaite marki motocykli. Osoby będące na zlocie przyznają, że czuć było klimat, atmosfera była świetna, a zabawa przednia. Zebrane w jednym miejscu motocykle zostały poświęcone, a następnie ruszyły w drogę. Celem, do którego się kierowali był kościół św. Stanisława, w którym odbyła się uroczysta Msza Św. Zaraz po niej motocykliści wrócili pod halę na koncert podczas, którego wystąpiły dwa zespoły: Wpół Do Bluesa i Forteca. Na miejscu czekały również rozmaite atrakcje dla najmłodszych, pokaz ratownictwa. Harcerze z naszego hufca zostali poproszeni o pomoc w zlocie. Dodatkowo na miejscu rozstawione zostało stoisko, przy którym można było uzyskać informacje na temat tegorocznego obozu organizowanego przez nasz hufiec.

 

Strona 10 z 53

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

 

Zaprenumeruj już teraz!

Ostatnio na forum

Forum offline

Ostatnie notki na blogu

Ostatnio dodane pliki

Copyright © 2017 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.