Harcerska Akcja Letnia 2016 - Obóz dla niezrzeszonych

Święta już za pasem, a zaraz po nich majówka i czerwiec, a wraz z nim ... koniec roku szkolnego! 

Czas płynie nieubłagalnie, dlatego warto pomyśleć już o planach na wakacje. Komenda Hufca ZHP Włocławek, ma przyjemność zaprosić wszystkich dotychczasowych i przyszłych uczestników do udziału w Harcerskiej Akcji Letniej 2016, dla osób niezrzeszonych.

Z daleka od zgiełku miasta, pośród drzew, nieopodal szumu morskich fal w przyjacielskiej atmosferze, pośród licznie stawianych wyzwań, sprawdzających różnorakie umiejętności – taka przygoda czeka na każdego, kto tylko zechce w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica na wybrzeżu Rewalskim, uczestniczyć w naszym obozie letnim.

 

Komendantem tegorocznego obozu będzie: phm. Anna Ziółkowska. Odbędzie się on w dniach: 15-29.07.2016 r., na terenie Harcerskiej Bazy Obozowej w Pogorzelicy (woj. zachodniopomorskie). Jego koszt wynosi 950 zł i obejmuje:
• zakwaterowanie w namiotach,
• całodzienne wyżywienie,
• odpowiedzialną kadrę wychowawczą,
• wykwalifikowaną opiekę medyczną,
• starannie przygotowany oraz dostosowany do potrzeb uczestników program,
• plażowanie nad samym Morzem Bałtyckim pod okiem ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także wycieczka całodniowa do jednej z nadmorskich miejscowości,
• dużo niespodzianek i niepowtarzalnych przygód.

Więcej informacji dot. bazy, na terenie której odbędzie się obóz, można znaleźć tutaj: http://www.wadowice.zhp.pl/pogorzelica.php Zdjęcia bazy i okolicy: http://www.wadowice.zhp.pl/foto_p.html

Natomiast najświeższe wiadomości dot. samego obozu można będzie znaleźć na stronie Hufca ZHP Włocławek, pod adresem: http://wloclawek.zhp.pl oraz na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/ObozWloclawekZHP

Ponadto informacji na bieżąco udziela komendant Hufca ZHP Włocławek – hm. Piotr Walburg, pod nr. tel. 793 147 147 oraz pod adresem e-mail'owym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czekamy na wszystkich zainteresowanych uczestników, nie ma co odkładać tego na ostatnią chwilę. Gwarantujemy przygodę życia! 

Jesteś już zdecydowany, zapisz się! Poniżej kilka kroków jak to zrobić i pojechać z nami na obóz.
Aby wziąć udział w obozie należy:

1) Wypełnić ankietę-zgłoszenie - obowiązkowa czynność rozpoczynająca proces rejestracji - KLIKNIJ TUTAJ

2) Ściągnąć, wydrukować, wypełnić i dostarczyć do biura Hufca kartę kwalifikacyjną obozu - do ściągnięcia - TUTAJ

3) Wpłata ustalonej kwoty na konto Hufca:
Millenium Bank: 29 1160 2202 0000 0000 3322 4528
dopisek: Składka zadaniowa obóz Pogorzelica - Imię Nazwisko

4) W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, telefoniczny: tel: 793 147 147, lub elektroniczny - mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.