Posiedzenie KSIiK

  Serdecznie zapraszam na posiedzenie Hufcowej KSIiK, które odbędzie się 25 czerwca br. (sobota) o godzinie 18:30 w Fabiankach na posiadłości dh. Pawła Bielickiego (Egona) podczas Harcy Zastępów. 

 Osoby pragnące zmienić zadanie, otworzyć lub też zamknać próbę prosimy o przesłanie materiałów (odpowiednio propozycję zmian, program próby lub raport z próby) do 22 czerwca (środa) na adres    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe osoby pragnące przybyć na posiedzenie prosi się o zadeklarowanie przybycia.

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.