Harcerskie Półkolonie 2017

To już po raz trzeci, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji ANWIL dla Włocławka organizujemy dla dzieci z Włocławka Harcerskie Półkolonie z Bazą przygody.

REJESTRACJA RUSZYŁA 24 CZERWCA O 1:47 I POTRWA DO WYCZERPANIA LIMITU (120) MIEJSC.

Zgłoszenia tylko przez formularz internetowy. Wypełniamy jedno zgłoszenie dla jednego dziecka.

LIMIT MIEJSC PRZEKROCZONY. REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Organizatorem półkolonii jest Hufiec ZHP Włocławek, ul. Szpitalna 33 we Włocławku (BAZA PRZYGODY).

Informacje na temat przewidzianych atrakcji oraz przebiegu półkolonii zostaną podane na stronie: www.wloclawek.zhp.pl

TERMIN:
Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody - edycja trzecia - od 21 do 27 sierpnia

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:
1. Od 24 czerwca do wyczerpania miejsc - zgłoszenia uczestników
2. Do 15 lipca lub wyczerpania limitu zgłoszeń - potwierdzenie przez organizatora przyjęcia na półkolonie
3. Od 24 czerwca pobranie ze strony internetowej hufca karty kwalifikacyjnej

Kliknij TUTAJ by pobrać kartę kwalifikacyjną

4. Do 28 lipca - dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej do siedziby Hufca - Szpitalna 33
5. 28 lipca - spotkanie organizacyjne - szczegóły zostaną wysłane SMS.

ZGŁOSZENIA:
Limit miejsc: 120 osób - decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie przyjęcia na kolonie: nastąpi w formie wiadomości wysłanej SMS na podany telefon kontaktowy.

KONTAKT:
Wszelkie zapytania - należy kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do grup kolonijnych (łącznie 7 drużyn), miejsce i godzina rozpoczęcia półkolonii zostaną podane po zakończonej rekrutacji jednak nie później niż 28 lipca.

Przewidujemy:
4 drużyny po 15 osób - dzieci w wieku 8 - 10 lat
3 drużyny po 20 osób - dzieci w wieku powyżej 10 do 15 lat.

Udział w Harcerskich Półkoloniach z Bazą Przygody jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Przedsięwzięcie dofinansowane jest z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Komenda Hufca ZHP Włocławek zastrzega interpretację niniejszego regulaminu Harcerskich Półkolonii.

Tak było rok temu. Więcej zdjęć na naszym profilu Baza Przygody - Harcerska Strefa Współpracy