Harcerskie Półkolonie 2016

To już drugi raz dzięki wsparciu finansowemu Fundacji ANWIL dla Włocławka organizujemy dla dzieci z Włocławka Harcerskie Półkolonie. Zapraszamy na drugą edycje półkoloni z naszą Bazą Przygody oraz pierwszy raz do Yaht Club Anwil.

REJESTRACJA NA PÓŁKOLONIE ZAMKNIĘTA

Organizatorem półkolonii jest Hufiec ZHP Włocławek, ul. Szpitalna 33 we Włocławku (BAZA PRZYGODY).
Informacje na temat przewidzianych atrakcji oraz przebiegu półkolonii zostaną podane na stronie: www.wloclawek.zhp.pl
________________________________________________________
TERMINY I CHARAKTERYSTYKA PÓŁKOLONII:
1. Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody - edycja druga - od 5 do 11 sierpnia
2. Harcerskie półkolonie pod żaglami - od 22 do 28 sierpnia
HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:
1. Od 1 lipca do wyczerpania miejsc - zgłoszenia uczestników
2. Do 15 lipca lub wyczerpania limitu zgłoszeń - potwierdzenie przyjęcia na półkolonie
3. Od 5 do 15 pobranie ze strony internetowej hufca karty kwalifikacyjnej
Kliknij TUTAJ by pobrać kartę kwalifikacyjną - półkolonie od 5 do 11 sierpnia
Kliknij TUTAJ by pobrać kartę kwalifikacyjną - półkolonie od 22 do 28 sierpnia

4. Od 22 do 30 lipca - dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej do siedziby Hufca - Szpitalna 33
5. 22 lipca - spotkanie organizacyjne - szczegóły zostaną wysłane SMS.
ZGŁOSZENIA:
Limit miejsc: 100 osób na każdą z półkolonii - decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie przyjęcia na kolonie: nastąpi w formie wiadomości wysłanej SMS na podany telefon kontaktowy.

Rodzice mogą zapisać dzieci na półkolonie pierwsze i drugie z zaznaczeniem, które półkolonie są pierwszego wyboru.
Możliwość zakwalifikowania dziecka na drugą półkolonię nastąpi w przypadku dostępnych miejsc.
KONTAKT:
Wszelkie zapytania - należy kierować na adres mailowy:
lub telefonicznie: 793 147 147
________________________________________________________

Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do grup kolonijnych (5 grup po 20 osób), miejsce i godzina rozpoczęcia półkolonii zostaną podane po zakończonej rekrutacji jednak nie później niż 23 lipca.
________________________________________________________

Udział w Harcerskich Półkoloniach z Bazą Przygody w terminie pierwszym i drugim jest
CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Przedsięwzięcie dofinansowane jest z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Komenda Hufca ZHP Włocławek zastrzega interpretację niniejszego regulaminu Harcerskich Półkolonii.

Tak było rok temu. Więcej zdjęć na naszym profilu Baza Przygody - Harcerska Strefa Współpracy