Harcerskie Półkolonie 2017

To już po raz trzeci, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji ANWIL dla Włocławka organizujemy dla dzieci z Włocławka Harcerskie Półkolonie z Bazą przygody.

REJESTRACJA RUSZY 24 CZERWCA O GODZ. 1:47

Organizatorem półkolonii jest Hufiec ZHP Włocławek, ul. Szpitalna 33 we Włocławku (BAZA PRZYGODY).
Informacje na temat przewidzianych atrakcji oraz przebiegu półkolonii zostaną podane na stronie: www.wloclawek.zhp.pl
TERMIN:
Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody - edycja trzecia - od 21 do 27 sierpnia
HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:
1. Od 24 czerwca do wyczerpania miejsc - zgłoszenia uczestników
2. Do 15 lipca lub wyczerpania limitu zgłoszeń - potwierdzenie przez organizatora przyjęcia na półkolonie
3. Od 24 czerwca pobranie ze strony internetowej hufca karty kwalifikacyjnej

Kliknij TUTAJ by pobrać kartę kwalifikacyjną

4. Do 28 lipca - dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej do siedziby Hufca - Szpitalna 33
5. 28 lipca - spotkanie organizacyjne - szczegóły zostaną wysłane SMS.
ZGŁOSZENIA:
Limit miejsc: 120 osób - decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie przyjęcia na kolonie: nastąpi w formie wiadomości wysłanej SMS na podany telefon kontaktowy.

KONTAKT:
Wszelkie zapytania - należy kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
________________________________________________________

Szczegóły dotyczące przydziału dzieci do grup kolonijnych (łącznie 7 drużyn), miejsce i godzina rozpoczęcia półkolonii zostaną podane po zakończonej rekrutacji jednak nie później niż 28 lipca.

Przewidujemy:
4 drużyny po 15 osób - dzieci w wieku 8 - 10 lat
3 drużyny po 20 osób - dzieci w wieku powyżej 10 do 15 lat.

________________________________________________________

Udział w Harcerskich Półkoloniach z Bazą Przygody jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Przedsięwzięcie dofinansowane jest z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Komenda Hufca ZHP Włocławek zastrzega interpretację niniejszego regulaminu Harcerskich Półkolonii.

________________________________________________________

Tak było rok temu. Więcej zdjęć na naszym profilu Baza Przygody - Harcerska Strefa Współpracy