HKR na pikniku WIKA

alt

   W sobotę (3.09.2016) odbył się piknik dla pracowników firmy WIKA z okazji 100 lecia istnienia zakładu. Nasze ratowniczki  Magdalena Rożek oraz Patrycja Grzegórska zaprezentowały pokaz pierwszej pomocy w przypadku zatrzymania krążenia u poszkodowanego. Dodatkowo każdy chętny uczestnik pikniku mógł podejść do naszego namiotu, gdzie dziewczyny udzielały krótkich lekcji oraz odpowiadały na pytania nurtujące zainteresowanych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

   Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu oraz mamy nadzieję, że w pamięci słuchaczy zostało tych kilka podstawowych zasad wykonywania resuscytacji.

 

 

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.