"Harcerskie Słowo" - nr 11, lipiec-wrzesień 2016

Od redakcji...

Druhny i Druhowie oddajemy do Waszych rąk kolejny numer kwartalnika „Harcerskie Słowo". Znajdziecie w nim m.in. relacje z „harcerskiego lata" oraz wydarzeń i imprez harcerskich z lipca, sierpnia i września 2016 r., a także artykuły o charakterze metodycznym, recenzje i inne teksty.

Z uwagi na to, że jest to już 11. numer naszego kwartalnika, to znalazło się w nim również krótkie podsumowanie dotychczasowych dziesięciu jego wydań. W tych dziesięciu numerach opublikowano łącznie 122. teksty autorstwa 28. osób. Wśród nich znalazło się 39. artykułów metodycznych dla drużynowych i kadry instruktorskiej, 57. relacji z wydarzeń i imprez harcerskich, 10. krótkich informacji, wprowadzeń lub komentarzy do artykułów i relacji itp., 16. recenzji książek, a także 133. fotografie oraz 70. rysunków, wykresów, tabel i elementów graficznych. To wszystko dzięki zbiorowemu wysiłkowi instruktorów i harcerzy zaangażowanych w tworzenie kwartalnika oraz wszystkich, którzy współtworzyli jego kolejne numery poprzez publikacje swoich tekstów na jego łamach. Im wszystkim Redakcja składa serdeczne podziękowania.

Czuwaj!
w imieniu zespołu redakcyjnego
hm. Piotr Bielicki
zastępca Redaktora Naczelnego

UWAGA!

Chcielibyśmy poznać opinie naszych Czytelników na temat "Harcerskiego Słowa" - co do tej pory było dobre? Co nie do końca nam wychodzi? Które elementy powinniśmy dalej rozwijać, z których zrezygnować, albo jakie wprowadzić w najbliższej przyszłości?
Prosimy o uzupełnienie tej anonimowej ankiety, weźmiey pod uwagę wszystkie głosy i będziemy się starać sprawić, coby nasz periodyk jak najbardziej wpasował się w Wasze gusta :) -> KLIK!

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.