Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody

Już po raz trzeci, dzięki Fundacji ANWIL dla Włocławka zorganizujemy półkolonie dla 120 dzieci z Włocławka. Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody odbędą się w terminie od 21 do 27 sierpnia. Nie zabraknie lokalnych atrakcji oraz harcerskiego klimatu. Będzie ognisko, śpiewanie i nauka alfabetu morse'a. Tradycyjnie dzieci zostaną podzielone na drużyny by działając w grupie nauczyć się samodzielności i zaradności.

Półkolonie przewidujemy dla dzieci w wieku od 8 do 15 latu. Zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez formularz internetowy, który ukaże się na naszej stronie o godz. 1:47 24 czerwca. Istnieje limit 120 miejsc. Osoby, które nie zmieszczą się na listę podstawową będą mogły skorzystać z miejsca rezerwowego.

W ramach półkolonii zapewniamy opiekę przez wychowawców w godzinach od 9 do 14, ciepły posiłek, nagrody-upominki dla każdego, realizację programu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 sierpnia, o czym będziemy informować mailowo po zakwalifikowaniu uczestników.

Dzięki dofinansowaniu Fundacji ANWIL dla Włocławka oraz finansowemu wkładowi własnemu naszego hufca, półkolonie są całkowicie bezpłatne.

Zapraszamy, Czuwaj!

 

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.