Trasa zuchowa 29. Rajdu Nocnego

31301999 1833528363366227 5512954948096098304 o

W ostatni weekend miał miejsce 29. Rajd Nocny. Podczas rajdu odbywały się trzy trasy: starszoharcersko-wędrownicza, harcerska oraz zuchowa. Na tej ostatniej z nich zuchy z trzech gromad z naszego hufca zostały przeniesione w czasie przez Szalonego Naukowca. Pierwszego dnia na trasie nocnej dowiedzieliśmy się czego oczzekuje od nas Naukowiec oraz musieliśmy wykonać zlecone przez niego zadania. Następnie udaliśmy się na świeczkowisko gdzie wszyscy razem mogli się zintegrować i poznać. Drugiego dnia rajdu od samego rana poszliśmy na kolejną trasę, która była kontynuacją nocnej, dzięki czemu jeszcze lepiej mogliśmy się wczuć w klimat. Na koniec dnia, gdy już rozwiązaliśmy zagadkę kim jest Szalony Naukowiec udaliśmy się na spotkanie z nim gdzie czekało na nas ostatnie zadanie. Zuchy musiały stworzyć wehikuł czasu, abyśmy znowu mogli wszyscy wrócić do 2018 roku. Serdecznie pogratulujmy Tłuchowskiej Gromadzie Zuchowej "Kamyczki" zajęcia I miejsca oraz wszystkim drużynom z innych tras!

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.