Zapisz swoje dziecko do harcerstwa!

Chcesz zapisać swoje dziecko do harcerstwa we Włocławku? Nic prostszego!

Po pierwsze - wybierz grupę wiekową jaką jesteś zainteresowana(y). Jeśli masz od 6 do 10 lat trafisz do Zuchów. W wieku 10 do 13 lat dołączysz do harcerzy. Harcerzem starszym będziesz w wieku od 13 do 16 lat. Dla starszych też znajdzie się miejsce w drużynie wędrowniczej.

Po drugie - napisz maila do wybranego przez siebie drużynowego odpowiedniej drużyny. Nasza kadra skontaktuje się z Tobą, i dostaniesz zaproszenie na najbliższą zbiórkę drużyny. Lista drużynowych, drużyn i ich adresy mailowe poniżej.

Po trzecie - sprawdź poniżej kiedy i gdzie konkretne drużyny mają zbiórki naborowe we wrześniu - to będzie najlepszy moment na rozpoczęcie harcerskiej przygody!

6-10 lat (Zuchy)

8 - Zuchowa Bieszczadzkie Anioły, Drużynowa: Katarzyna Chruściel, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 10:00 Baza Przygody w soboty.

23 - Włocławska Gromada Zuchowa Leśne Duszki, Drużynowy: Tomasz Wesołowski, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o 12:00 Baza Przygody w soboty.

10-13 lat (Harcerze)

- 117 Włocławska Drużyna Harcerska Terabithii, Drużynowa: Zuzanna Bonkowska,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o 10:00 Baza Przygody w soboty.

- 45 Włocławska Druzyna Harcerska Alias, Drużynowa: Kaja Tucholska,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

- 10 Włocławska Drużyna Harcerska Phoenix, Drużynowy: Maciej Walczykowski,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

- 3 Drużyna Harcerska Kamyki z Tłuchowa, Drużynowa: Wioletta Krzysztoforska,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

13-16 lat (Harcerze Starsi)

- 17 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Itineris, Drużynowy: Bogumił Jasiński,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w soboty o 10:17 Baza Przygody.

- 1 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Element, Drużynowy: Jakub Szczupakowski,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o 10:00 w soboty Baza Przygody.

- 52 Włocławska Drużyna WielopoziomowaGrot(13 - wzwyż), Drużynowy: Krzysztof Gapski,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

16-wzwyż (Wędrownicy)

- 18 Włocławska Drużyna Wędrownicza Ex Aequo, Drużynowa - Natalia Idzikiewicz,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

- 147 Włocławska Drużyna Wedrownicza Scatter, Drużynowa - Julia Korpowska,e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

alt

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.