Zapisz swoje dziecko do harcerstwa!

Chcesz zapisać swoje dziecko do harcerstwa we Włocławku? 

Nic prostszego!
Po pierwsze - wybierz grupę wiekową jaką jesteś zainteresowana(y). Jeśli masz od 6 do 10 lat trafisz do Zuchów. W wieku 10 do 13 lat dołączysz do harcerzy. Harcerzem starszym będziesz w wieku od 13 do 16 lat. Dla starszych też znajdzie się miejsce w drużynie wędrowniczej.

Po drugie - napisz maila do wybranego przez siebie drużynowego odpowiedniej drużyny. Nasza kadra skontaktuje się z Tobą, i dostaniesz zaproszenie na najbliższą zbiórkę drużyny. Lista drużynowych, drużyn i ich adresy mailowe poniżej.

Po trzecie - sprawdź poniżej kiedy i gdzie konkretne drużyny mają zbiórki naborowe we wrześniu - to będzie najlepszy moment na rozpoczęcie harcerskiej przygody!

 

6-10 lat (Zuchy)

8 Włocławska Gromada Zuchowa Bieszczadzkie Anioły – zuchy (6 - 10 lat), drużynowa Julia Korpowska, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 5 września, godz. 10, Baza Przygody, ul. Szpitalna 33)

- 1 Próbna Włocławska Gromada Zuchowa Leśne Duszki – zuchy (6 – 10 lat), drużynowa Marta Telenda, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórki: każda sobota, godz. 14, Baza Przygody, ul. Szpitalna 33)

 

10-13 lat (Harcerze)

- 45 Włocławska Drużyna Harcerska Alias – harcerze młodsi (10 – 13  lat), drużynowa Patrycja Grzegórska, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 11 września, 

- 914 Włocławska Drużyna Harcerska No Name – harcerze młodsi (10 – 13 lat), drużynowa Zofia Pekról, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- 10 Włocławska Drużyna Harcerska Phoenix – harcerze młodsi (10 – 13 lat), drużynowa Angelika Zdankiewicz, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 5 września, godz. 10, na pętli MPK na ul. Ostrowskiej)

- 117 Włocławska Drużyna Harcerska Terabithii – harcerze młodsi (10 – 13 lat), drużynowa Zuzanna Bonkowska, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 5 września, godz. 10, Plac Wolności)

 

13-16 lat (Harcerze Starsi)

- 11 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Equilibrium – harcerze starsi (13 – 16 lat), drużynowa Oliwia Gałek, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 12 września, godz. 10, Plac Wolności)

- 52 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Grot – harcerze starsi (13 – 16 lat), drużynowy Krzysztof Gapski, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 12 września, godz. 12, Plac Wolności)

- 1 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Element – harcerze starsi (13 – 16 lat), drużynowa Justyna Lewandowska, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Próbna Drużyna Starszoharcerska Aves – harcerze starsi (13 – 16 lat), drużynowa Julia Operlein, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (najbliższa zbiórka: 4 września, godz. 17, Plac Wolności)

- 17 Włocławska Drużyna Starszoharcerska Itineris – harcerze starsi (13 – 16 lat), drużynowy Bogumił Jasiński, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórka naborowa: 5 września, godz. 10.17, Plac Wolności)

 

16-wzwyż (Wędrownicy)

147 Włocławska Drużyna Wędrownicza Scatter - wędrownicy (16 - wzwyż), drużynowy Piotr Okruciński, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (pierwsza zbiórka w nowym roku harcerskim: 6 września, godz. 17, Baza Przygody, ul. Szpitalna 33)

- II Próbna Włocławska Drużyna Wędrownicza Industria - wędrownicy (16 - wzwyż), drużynowa Paulina Kardasz, kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zbiórki co 2 tyg. w sobotę o godz 16:00)

 

alt

Copyright © 2018 Związek Harcerstwa Polskiego - komenda hufca we Włocławku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.