KSIiK

Hufiec ZHP Włocławek

hm. Jarosław Marciniak - przewodniczący KSIiK
phm.Jakub Szczupakowski - z-ca przewodniczącego
hm. Paweł Bielicki (SOKK)
hm. Piotr Walburg (BOKK)
phm. Dariusz Krzeszewski (BOKK)
phm. Damian Błaszczyk

SPOTKANIA Komisji Stopni Instruktorskich i Kształcenia odbywają się nie rzadziej niż raz na trzy miesiące. Informacje o ich terminach i miejscu są podawane z wyprzedzeniem na stronie internetowej Hufca ZHP Włocławek

Komisja Stopni Instruktorskich i Kształcenia planuje spotkania w siedzibie hufca w następujących terminach:

Termin posiedzeń KSIiK w roku harcerskim 2016/2017 :

• 12 listopada 2016 r. (wyjazdowa zbiórka w Warząchewce)
    • 7 stycznia 2017 r.
    • 25 lutego 2017 r.
    • 12 marca 2017 r.
    • 21/22 kwietnia 2017 r. (podczas Rajdu Nocnego)
    • 20 maja 2017 r.
    • 16/17 czerwca 2017 r. (podczas Harców Zastępów)

Szczegóły odnośnie godziny oraz miejsca posiedzenia będą podawane wraz ze zbliżającym się terminem.

Opis funkcji

hm Piotr Bielicki:  dbanie o rozwój członków KSIiK, wskazywanie literatury, szkoleń seminariów i innych; śledzenie aktualności  nowe akty prawne, propozycje kształceniowe itp.; e-learning; teksty do kwartalnika ?Harcerskie słowo?; organizowanie i prowadzenie raz do roku seminarium/kuźnicy/dyskusji ogólohufcowej; nadzorowanie spraw merytorycznych szkoleń prowadzonych w hufcu; prowadzenie szkoleń; aktywny udział w zbiórkach KSIiK; opiniowanie programów prób oraz raportów z realizacji prób.

hm Paweł Bielicki: praca z opiekunami i kandydatami na opiekunów; aktywny udział w zbiórkach KSIiK; opiniowanie programów prób oraz raportów z realizacji prób.

hm Piotr Walburg: aktywizowanie środowiska; prace nad powrotami "starej kadry"; pomoc przy organizowaniu dedykowanych szkoleń dla członków KSIiK; pomoc w podnoszeniu własnych kwalifikacji przez członków KSIiK; aktywny udział w zbiórkach KSIiK; opiniowanie programów prób oraz raportów z realizacji prób.

phm Damian Błaszczyk: aktywny udział w zbiórkach KSIiK, opiniowanie programów prób oraz raportów z realizacji prób; obsługa skrzynki pocztowej KSIiK; opracowanie banku pomysłow na pracę KSIiK z młodymi instruktorami.

phm Dariusz Krzeszewski: prowadzenie dokumentacji protokoły ze spotkań, przechowywanie dokumentacji; praca z opiekunami i kandydatami na opiekunów; aktywny udział w posiedzeniach/zbiórkach KSIiK; opiniowanie programów prób oraz raportów z realizacji prób.

Wyświetl: