Kapituła Stopni Wędrowniczych

Kapituła Stopni Wędrowniczych działa przy Hufcu ZHP Włocławek zgodnie z rozkazem Komendanta Hufca L8/2014 z dnia 31-08-2014. Kapituła ma prawo do prowadzenia prób na naramiennik wędrowniczy, stopnień Harcerza Orlego oraz Harcerza Rzeczypospolitej.

Jeśli masz więc minimum 16 lat nie czekaj dłużej i zgłoś się do nas lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i zdobywaj stopnie.

SKŁAD KAPITUŁY

phm. Damian Błaszczyk HR

Przewodniczący Kapituły

phm. Jakub Szczupakowski HO