Harcerze na Brukarni

Zapraszamy wszystkich na XVI Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej Brukarnia.
W organizacji tegorocznej edycji wezmą udział również harcerze z naszego hufca.
W sobotę (01.09.2018 r.) w godzinach popołudniowo-wieczornych zachęcamy do odwiedzenia miasteczka powstańczego, które zostanie zainscenizowane na pl. Wolności.
Tam druhny i druhowie będą zarażać ciekawością do historii kraju najmłodszą część mieszkańców naszego miasta. Na dzieci czekają takie zadania jak stworzenia stempla Znaku Polski Walczącej, zrobienie własnej opaski powstańczej, czy odczytanie zaszyfrowanego listu oraz wiele innych. O godzinie  20:00 odbędzie się ognisko, podczas którego zapraszamy wszystkich do wspólnego śpiewu patriotycznych pieśni. Pomogą nam w tym przygotowane wcześniej śpiewniki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w całym festiwalu, który rozpoczyna się w piątek
(31.08.2018 r.).