Półkolonie po raz 4!

Już po raz 4. przy wsparciu Fundacji ANWIL dla Włocławka, Hufiec ZHP Włocławek organizuje całkowicie za darmo Harcerskie Półkolonie z Bazą Przygody. Nasze wydarzenie cieszy się ogromną popularnością i zadowoleniem uczestników. Świadczy o tym liczba 120 dzieci, które cierpliwie oczekują 20. sierpnia – dnia rozpoczynającego ich wakacyjną przygodę z harcerstwem. Niedługo po rozpoczęciu zgłoszeń, została utworzona lista rezerwowa, na której na dzień dzisiejszy widnieje blisko 80 osób. Na uczestników czeka 7 harcerskich wychowawców oraz wielu wolontariuszy, którzy będą im pomagać przez całe 5 dni półkolonii. Program, który zostanie zrealizowany zawiera zarówno elementy rekreacyjnie takie jak zawody sportowe, wyjście do kina, na park linowy, a także typowo harcerskie: nauka Pierwszej Pomocy, zdobywanie sprawności. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco poczynań naszych kolonistów.