Wigilia Hufca 2018

W piątkowy wieczór we Włocławskim Centrum Kultury odbyła się wigilia naszego hufca. Spotkanie rozpoczęło się jasełkami pt. ,,Ratujemy Święta”, przygotowanymi przez drużynę Terabithii, które na pewno dały do myślenia, przyniosły chwilę refleksji nie tylko najmłodszym. Po przedstawieniu wszystkim zostały rozdane opłatki i złożyliśmy sobie pełne ciepła życzenia świąteczne. Chwilę później do naszych rąk trafiło niebieskie pudełko, które krążyło wokół stołu do momentu zatrzymania muzyki. Osoba, która akurat trzymała je w rękach, musiała wyciągnąć karteczkę z pytaniem i na nie odpowiedzieć. W międzyczasie można było spróbować pysznych wypieków zrobionych przez drużyny. Umililiśmy sobie czas śpiewem kolęd i ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia, które uwieczni tę chwilę na długie lata. Na koniec przekazaliśmy sobie tradycyjnie iskierkę przyjaźni, a przez cały czas towarzyszyło nam Betlejemskie Światełko Pokoju. Przy okazji chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim zdrowych, wesołych i spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.